ललितपुरमा दशैं लक्षित ‘वडादशैं जुत्ता चप्पल व्यापार मेला २०८०’

Image
काठमाडौं– नेपाली जुत्ता चप्पल उत्पादक समूहले ललितपुरमा ‘वडादशैं जुत्ता चप्पल व्यापार मेला २०८०’ आयोजना गर्ने तयारीगरेको छ। बुधवारदेखि हुने मेला ‘नेपाली उत्पादनको प्रवद्र्धन हाम्रो अभियान’ मुख्य नारासहित गर्न लागिएको हो । स्वदेशमा उत्पादित जुत्ता चप्पल र स्वदेशी व्राण्ड आम उपभोक्ताबीच परिचित गराउन र आम उपभोक्तालाई स्वदेशी वस्तु नै प्रयोग गर्ने भावनाको विकास गराई उपभोक्ताको रुचि जगाउने उद्देश्यका साथ मेला आयोजना गर्न लागिएको आयोजकको भनाइ छ । ललितपुरको जाउलाखेल खेल मैदानमा मेला आयोजना हुने बताइएको छ । मेलाले उद्योगी व्यावसायीलाई व्यवसाय तर्फ सकारात्मक बनाउँदै देशको अर्थतन्त्रलाई गतिशिल र चलायमान बनाउनका सहयोग पुग्ने आयोजकको अपेक्षा छ । मेलामा ११ कम्पनी र ब्राण्डको सहभागिता रहने बताइएको छ । मेलामा ३ हजारभन्दा बढी मोडल र डिजाइनका जुत्ताहरू उपलव्ध हुने र न्यूनतम २० प्रतिशतदेखि ५० प्रतिशतसम्म छूटको रहने आयोजकको भनाइ छ ।
Tags: