काठमाडौं–एसक्यूए इन्टरनेशनलकी इन्टरनेशनल रिजनल म्यानेजर (दक्षिण एसिया) मार्गरेट कुरानले बिहीवार ब्रिलियन्ट एजुकेशन एण्ड केरियर सर्भिसेसको काठमाडौं स्थित पुतलीसडकमा रहेको कार्यालय भ्रमण गरेकी छिन् ।

भेटमा शैक्षिक सहकार्यका विषयमा छलफल भएको निर्देशक कल्पना बस्नेतले जानकारी दिइन् । ‘यो भेटले भावी योजना बनाउने कुरामा ठूलो अर्थ राख्छ, मार्गरेटसँगको भेटलाई हामीले महत्पूर्ण अवसरका रुपमा लिएका छौं, ’ उनले भनिन् । उनले भेटमा भएको छलफल महत्वपूर्ण र प्रेरणादायी रहेको बताइन् ।

नेपाली विद्यार्थीको उच्च शिक्षामा सहकार्यका लागि मार्गरेटले देखाएको चासो र हौसलाले उत्साह जगाएको उनको भनाइ छ । वैदेशिक अध्ययनमा सहजीकरण गर्दै आएको ब्रिलियन्टले समय समयमा यस्ता भेटभाट र समन्वय गर्दै आएको बस्नेतले बताइन् । ब्रिलियन्टले सन् २००५ देखि नेपाली विद्यार्थीको करियर निर्माणमा सहयोग गर्दै आएको छ ।

ब्रिलियन्टले अष्ट्रेलिया, युएसए, युके, क्यानडा, न्युजिल्याण्ड, युरोप, जापान लगायतका देशमा अध्ययनका लागि जान सहजीकरण गर्दै आएको छ ।

 

 

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर